Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної військової адміністрації упродовж І кварталу 2023 року

 

 Довідка

про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної військової адміністрації упродовж І кварталу 2023 року

 

У першому кварталі 2023 року районна військова адміністрація працювала над вдосконаленням роботи із зверненнями громадян відповідно до вимог Закону України ,,Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 ,,Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів держаної влади та органів місцевого самоврядування”.

За звітний період до районної військової адміністрації надійшло 52 звернення громадян, що на 17 звернень більше проти відповідного періоду 2022 року, або на 48,6%. З загальної кількості звернень громадян 33 звернення надійшло на урядову телефонну ,,гарячу лінію”. Поштою отримано 17 звернень громадян та 2 заяви було подано на особистому прийомі в керівництва районної військової адміністрації.

Найбільша кількість звернень, що надійшла за І квартал 2023 року до районної військової адміністрації, в тому числі через органи влади вищого рівня є від жителів, які проживають на території Кременецької (19 звернень), Почаївської (10 звернень), Шумської (10 звернень) та Лановецької (7 звернень) територіальних громад.

Упродовж І кварталу 2023 року колективних та повторних звернень громадян до районної військової адміністрації не надходило.

Проведений аналіз результатів розгляду звернень громадян свідчить, що питання порушені у 12 зверненнях (23%) вирішено позитивно. На проблеми, висвітлені у 29 заявах (55,7%) надано обґрунтовані роз’яснення норм чинного законодавства, або повідомлено про вжиття додаткових дій з боку авторів для їх вирішення. За звітний період 10 заяв (19,2%) було надіслано за належністю для організації розгляду в межах повноважень органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам району.

Відповідно до вимог Закону України ,,Про звернення громадян” щодо можливості подачі до органу державної влади електронного звернення, на сторінці вебсайту адміністрації розміщена рубрика ,,Електронне звернення”, де заповнивши її, громадяни можуть відправити свій лист.

За І квартал 2023 року під час дії правового режиму воєнного стану, основні проблеми, з якими до районної військової адміністрації зверталися громадяни стосуються тематики:

Соціальна політика та соціальний захист населення. 

За звітний період надійшло 32 звернення громадян (близько 61,5 % від загальної кількості звернень за звітний період).

Питання праці та заробітної плати. 

За І квартал 2023 року надійшло 5 звернень (близько 9,6 % від загальної кількості звернень за звітний період).

Житлово-комунальне господарство. 

Надійшло 5 звернень громадян за звітний період (близько 9,6 % від загальної кількості звернень).

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 ,,Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, в районній військовій адміністрації затверджено графік прийому громадян від 26.12.2022 року № 16/02-32, графік проведення виїзних днів прийому громадян керівництвом районної військової адміністрації від 26.12.2022 року № 17/02-32, графік проведення ,,гарячих” телефонних ліній керівництвом районної військової адміністрації від 26.12.2022 року № 18/02-32.

Відповідно до затвердженого графіку проведення "гарячих" телефонних ліній (від 26.12.2022 року № 18/02-32), в районній військовій адміністрації, в робочі дні з 8.00 до 17.00 год. функціонує постійно діюча ,,гаряча” телефонна лінія. Упродовж трьох місяців поточного року громадяни не скористалися послугами цієї телефонної лінії.

Графіки особистого прийому громадян начальником військової адміністрації та його заступниками у 2023 році, виїзних днів прийому громадян на 2023 рік, роботи ,,гарячої” телефонної лінії упродовж 2023 року оприлюднені на офіційній web-сторінці Кременецької районної військової адміністрації.

 • В районній військовій адміністрації працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян (розпорядження голови районної військової адміністрації від 16.02.2023 року № 24/02-07/1 ,,Про постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян в районній військовій адміністрації”. За звітний період проведено засідання комісії по питанню розгляду повторного звернення жительки міста Кременець Гоц Л.В.

Усі звернення, що надійшли до районної адміністрації протягом звітного періоду, розглянуто в повному обсязі, заявникам надані вичерпні, аргументовані відповіді. Кожна відповідь містить роз’яснення прав заявників. Посадовими особами адміністрації, її апарату вживаються заходи щодо забезпечення своєчасного та якісного розгляду звернень громадян.

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux