1 лютого 2022 року МОН оголосило про запуск платформи «Наука та бізнес». Це онлайн-майданчик для комунікації та ефективної взаємодії представників бізнесу та наукової спільноти, що надає можливість підприємцям мати доступ до провідних наукових розробок, а вченим – реалізувати власний потенціал і комерціалізувати результати наукового пошуку.
За час роботи платформи надійшло 20 пропозицій щодо впровадження наукових досліджень. Зокрема, актуальною ініціативою сьогодні є розроблення курсів із соціального підприємництва для тимчасово переміщених осіб, учасників бойових дій та членів їхніх сімей. Проект передбачає проведення тренінгів у сфері соціальних комунікацій та економічного менеджменту від створення бізнес-плану до супроводу відкриття власної справи.
«Така освітня ініціатива передусім дасть поштовх малому та середньому бізнесу, а також забезпечить цікавою справою та роботою тих, хто через агресора був вимушений розпочинати життя на новому місці», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
Міністр також наголосив, що крім такої пропозиції, на платформі вже є на стадіях укладання договорів проекти з реалізації досліджень та експертиз у сфері технічних, сільськогосподарських, економічних, медичних, педагогічних та інших наук, що стануть важливими кроками до розбудови України після завершення війни.
Як працювати з платформою «Наука і бізнес», можна ознайомитися за посиланням.
Нагадаємо, 20 травня 2022 року відбудеться онлайн-захід, присвячений Дню науки, у межах якого учасники обговорять проблеми сучасної науки в період воєнного стану та вплив підтримки міжнародних спільнот.