Серед них – твори Ліни Костенко, Івана Нечуя-Левицького, Михайла Коцюбинського, Миколи Хвильового, Валер’яна Підмогильного та інших.
Детальніше: https://osvitoria.media/.../250-tvoriv-z-ukrayinskoyi.../
В Україні створили аудіоантологію сучасної української поезії «доДому»
До аудіоантології увійшли понад 30 текстів, присвячених концепту «дім». Серед авторів, чиї тексти звучатимуть голосами українських акторів Римми Зюбіної та Олексія Гнатковського
Детальніше: https://osvitoria.media/.../v-ukrayini-stvoryly.../
23 поети в навушниках: добірка аудіоуроків про класиків та сучасних авторів
проєкт «Вчися вухами» пропонує добірку аудіоуроків про українських поетів (як класиків, так і сучасних) та їхні популярні твори, які є у шкільній програмі. У записах є як біографії авторів та цікаві факти про них, так і аналіз поезій.
Детальніше: https://osvitoria.media/.../23-poety-v-navushnykah.../
Яка музика стимулює пам’ять, а яка — шкодить навчанню?
Музика може мотивувати, покращувати настрій і сприяти розслабленню. Вона навіть може допомогти зосередитися, зменшити біль і втому. Але різні типи музики мають різні ефекти: якась стимулює пам’ять, а якась відволікає. Зібрали для вас дослідження, що розкривають секрети впливу музики на здатність вчитися.
Детальніше: https://osvitoria.media/.../yaka-muzyka-stymulyuye-pam.../
Повернути рідне: сім кроків, щоб заговорити українською
Розмовляти рідною мовою — природно. Чому ж інколи це породжує стільки страхів і труднощів? Можливо, бракує конкретики: із чого починати, що робити і як оцінити результати. Розробили для вас алгоритм переходу на українську мову: це сім кроків, щоб заговорити рідною.
Детальніше: https://osvitoria.media/.../povernuty-ridne-sim-krokiv.../