Кременецький район прораховує всі можливі ризики, коли, не дай, Бог, виникли б кризові ситуації на об'єктах електро-газопостачання під час осінньо-зимового періоду 2022-2023 років.
У роботі місцевої комісії з питань техногенно-еколонічної безпеки беруть участь голови громад, керівники відповідних структур, підприємств.
На органи місцевого самоврядування покладається забезпечення теплом, світлом, водою і т.д. населення, а місцеві засоби масової інформації вестимуть посилену
роз'ясювану роботу щодо дій під час можливих надзвичайних подій та аварій.
Протокол засідання