🕯️У Тернополі нагородили сім’ї загиблих військовослужбовців.
Згідно з Указами Президента України орденами “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагороджено 20 захисників з Тернопільщини за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Ще один Герой нагороджений медаллю “Захиснику Вітчизни” посмертно.
🇺🇦Пам’ятаємо подвиг наших Героїв. Світла памʼять усім, хто загинув за свободу та право вільно жити на своїй землі!