У Борсуківській громаді оновили Алею Слави та Памʼяті полеглим Героям за волю та свободу України у війні проти окупанта.
18 памʼяток із світлинами Воїнів
Небесного війська із Борсуківської громади з осені 2023 року щоденно нагадували про ціну кожної хвилини нашого життя. На жаль, ряди вбитих на полі бою воїнів поповнили: Сеник Андрій Володимирович, Душко Петро Миколайович, Черній Руслан Степанович, Воронюк Олександр Борисович, Гордовський Іван Олександрович, Аксеновських Анатолій Андрійович, Островерхов Юрій Юрійович та Мізоцький Павло Романович.
Священники освятили памʼятні світлини та згадали наших воїнів у молитві. Пам’ять воїнів вшанували хвилиною мовчання та виконанням Державного Гімну України.
Під час заходу до присутніх звернувся сільський голова Роман Кухарський: «Імена наших Героїв уже викарбувані не лише на Алеї Слави, а й у серцях сучасного та майбутніх поколінь. Болить дуже, що Алея поповнюється новими світлинами, за якими невимовне горе, розпач та пекельний біль їх сімей та рідних. Ціною життя воїнів ми маємо можливість жити на стояти на вільній землі. Низький уклін рідним та родинам загиблих.»
Вічна пам’ять воїнам! Слава Україні! Слава українським захисникам!
https://www.facebook.com/profile.php?id=100067974811304
![](/storage/app/sites/35/uploaded-files/1719320756953.png)