Заступник начальника Тернопільської ОВА Михайло Гапула взяв участь в онлайн-нараді щодо забезпечення електронними комунікаційними послугами в умовах воєнного стану.
Під час зустрічі обговорили організацію ефективної взаємодії ОВА з постачальниками, які надають електронні комунікаційні послуги на відповідних територіях, та НЦУ. Зокрема, перелік точок/адрес, які заявлені ОВА для обов’язкового забезпечення електронними комунікаційними послугами, з метою їх можливої оптимізації (коригування).
Також розглянули можливі шляхи допомоги постачальникам електронних комунікацій з боку ОВА .