Учора з нагоди Дня працівника природно - заповідної справи приймали вітання трудові колективи Кременецького ботанічного саду та Національного природного парку ,,Кременецькі гори”.
Грамоти та подяки за вагомий внесок у збереження та відновлення біологічного різноманіття, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків працівникам установ вручили начальник районної військової адміністрації Віталій Кудлак, голова районної ради Світлана Кебалюк та Кременецький міський голова Андрій Смаглюк.