Соціальний напрям та соціальна політика сьогодні є чи не найпріоритетнішими після оборони. Це соціальна підтримка ветеранів, осіб котрі із-за агресії росії були змушені залишити власні домівки, осіб з інвалідністю та осіб, що опинилися в складних життєвих ситуаціях.
З метою створення платформи для обговорення підсумків роботи «Школи соціальної роботи» (ШСР)та практичного застосування отриманих знань та навичок, обміну досвідом учасників ШСР у період з 11-12 липня заступник начальника Кременецької РВА АллаЗлочевська взяла участь у підсумковій конференції «Школа соціальної роботи». Конференції передувало стажування 6 працівників соціальної сфери на базі «Центру надання соціальних послуг Кременецької міської ради» із Миколаївської, Сумської та Дніпропетровської областей.
«Надання соціальних послуг у громаді має ґрунтуватися на доступності та безбар’єрності , зазначила Алла Злочевська, безбар’єрність – нова суспільна норма, що потребує змін у нашій свідомості, зокрема відмови від стереотипних суджень і узагальнень. Для її утвердження важливо проводити інформаційні, просвітницькі та заохочувальні заходи, які допоможуть покращити існуючу комунікативну етику. Побудова безбар’єрного середовища є одним із ключових принципів післявоєнної відбудови».
Нагадаємо, що ініціатива бєзбар’єрності активно підтримується Першою леді Оленою Зеленською. Цьогоріч на засіданні Ради безбар’єрності пані Олена презентувала Гайд безбар’єрних подій, покликаний зробити будь-який захід зручним і комфортним для усіх його учасників та гостей (детальніше за посиланням: https://bbu.org.ua/persha-ledi-olena-zelenska-prezentuvala-gaid-bezbar-iernih-podii/
Конеренцію організовано Регіональним центром підвищення кваліфікації Київської області в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європеського союзу.