Соціальна послуга денного догляду спрямована на підтримку життєдіяльності осіб, які через інвалідність, вік або стан здоров’я частково чи повністю втратили здатність до самообслуговування.
Така послуга може надаватися безоплатно, за рахунок отримувача (третіх осіб) або з встановленням диференційованої плати. Соціальні фахівці забезпечують допомогу у своєму приміщенні протягом робочого дня на постійній, періодичній/тимчасовій основі.
Для отримання послуги особа або її законний представник повинні звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання/перебування.
Детальніше - в інфографіці: