🕊У Зарваниці відбулася проща для родин полеглих та зниклих безвісти Героїв
У Марійському духовному центрі «Зарваниця» на Тернопільщині відбулася проща, яка вже вдруге об’єднала людей у спільній молитві. Понад 1000 прочан із 48 громад області — родини загиблих та зниклих безвісти захисників, капелани, військові та фахівці із супроводу ветеранів — зібралися, щоб вшанувати пам'ять воїнів. До заходу долучилася заступниця начальника Тернопільської ОВА Наталія Масник.
Після Божественної літургії та освячення води архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Владика Теодор очолив поминальну панахиду. Архіпастир висловив глибоку вдячність сім’ям за їхню стійкість, а також подякував фахівцям із супроводу ветеранів за їхню щоденну важливу працю й підтримку сімей українських воїнів.
Ця проща стала символом єдності та глибокої вдячності суспільства. Збереження пам’яті про подвиги Героїв та підтримка їхніх близьких є святим обов’язком кожного українця на шляху до волі й незалежності