5000 українок, які тимчасово залишили рідні міста, зможуть опанувати creative & tech професії та отримати стипендію за навчання
Напад росії на Україну змусив понад 4 млн українців виїхати за межі країни. А 6,5 млн — переселитися в західні та центральні області. Переважна більшість переселенців — це жінки, які рятують своїх дітей.
Спільно з Projector за підтримки Дія.Бізнес, запускаємо фонд, що допоможе жінкам і дівчатам працювати, бути незалежними,у європейське creative & tech середовище. Ми закликаємо розпочати новий карʼєрний шлях після навчання нової креативної чи tech-професії.
Що це буде:
Фонд прийматиме заявки в декілька етапів. Перший етап триває до 26 квітня.
Подати заявку на навчання: https://bit.ly/3j8s6Ie
Більше про фонд: https://prjctrfoundation.com
Підтримуємо одне одного та рухаємося до перемоги.