Кременеччина втратила ще одного захисника - старшого сержанта Колесніка Миколу Петровича, 08 липня 1972 року народження, жителя с.Старий Почаїв Почаївської міської територіальної громади.
Командир бойової машини - командир механізованого відділення механізованого взводу роти механізованого батальйону військової частини А**** загинув 02 липня 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Героя.
Вічна пам'ять, шана і слава захиснику України!