5 липня 2024 року відбулося засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад за головування Президента України Володимира Зеленського.
До дискусії долучилися урядовці, представники органів центральної влади, дипломати іноземних країн, начальники та керівники структурних підрозділів обласних військових адміністрацій, зокрема й Тернопільської.
Учасники засідання обговорили пропозиції щодо того, як підтримати жителів області, громади, українські компанії в умовах жорстких дефіцитів електрики.
Зокрема, до порядку денного увійшли наступні питання:
Володимир Зеленський повідомив, що енергетичні виклики – це номер один. Наразі активно працюють над посиленням ППО. Відтак, сьогодні в Україні запрацювала нова система.
Він зауважив, що відповідальність за всі частини комплексного пакету рішень щодо енергетики буде персональною для всіх урядовців. І додаткові потреби громад обовʼязково повинні бути враховані.
Подробиці - на сайті Конгресу: https://www.congress.gov.ua/pytannia-pidhotovky-do.../