Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко взяв участь у нараді під головуванням директорки Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Тетяни Кудрик. Зокрема, обговорили програми медичних гарантій та реімбурсації на 2023 рік, а також ознайомилися із проєктом спроможної мережі лікарень.
Окрім того, обговорили контрактування закладів охорони здоров’я з Національною службою здоров’я України за програмою медичних гарантій 2023.
![](https://oda.te.gov.ua/storage/app/uploads/public/641/c66/cc4/641c66cc420ee868111747.jpg)
![](https://oda.te.gov.ua/storage/app/uploads/public/641/c66/cd6/641c66cd66c14887622845.jpg)
![](https://oda.te.gov.ua/storage/app/uploads/public/641/c66/cea/641c66cea6475832739464.jpg)
![](https://oda.te.gov.ua/storage/app/uploads/public/641/c66/d0e/641c66d0e45f3374573466.jpg)
![](https://oda.te.gov.ua/storage/app/uploads/public/641/c66/d4f/641c66d4f1e26638771313.jpg)
![](https://oda.te.gov.ua/storage/app/uploads/public/641/c66/d96/641c66d96b0b1495698695.jpg)
![](https://oda.te.gov.ua/storage/app/uploads/public/641/c66/da8/641c66da810bf261941770.jpg)