Від початку збройного протистояння військовослужбовці Кременеччии неодноразово демонстрували свою відвагу, мужність та військові вміння. Їхні вчинки можуть і мають стати взірцем для нас. Берегти пам’ять про своїх героїв, вшановувати їх та бути вдячними за жертву — шлях, який ми щодня обираємо.
4 червня на фасаді Кременецької класичної гімназії відбулося відкриття та освячення меморіальної таблиці загиблому воїну-герою випускнику навчального закладу Андрію Олександровичу.
26 червня у Якимівській філії Лановецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 відбулось відкриття та освячення меморіальних дошок полеглих у російсько-українській війні бійців, які були випускниками цього навчального закладу, Роману Степановичу Яцкову та Андрію Олександровичу Яремчуку.
Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них.
Вічна пам'ять, шана і слава захисникам України!