Кременеччина втратила ще трьох захисників – солдата Мазурка Миколу Григоровича, 22 травня 1976 року народження, жителя с.Вербовець Лановецької міської територіальної громади, солдата Параску Івана Івановича, 11 червня 1973 року народження, жителя с.Духів Кременецької міської територіальної громади та матроса Кучерука Володимира Сергійовича, 08 серпня 1991 року народження, жителя м.Ланівці Лановецької міської територіальної громади.
Водій зенітного ракетного взводу 2 стрілецького батальйону військової частини А**** Микола Мазурок загинув 12 травня 2024 року під час мінометного обстрілу противником на Донецькому напрямку.
Стрілець - санітар 1 відділення 2 взводу 4 роти механізованого батальйону військової частини А*** Іван Параска загинув 21 червня 20204 року під час виконання обов’язку військової служби на Донецькому напрямку.
Оператор відділення управління зенітної ракетно - артилерійської бетереї військової частини А**** Володимир Кучерук загинув 27 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Героїв.
Вічна пам'ять, шана і слава захисникам України!