Сьогодні, 05 липня 2024 року, заступник начальника районної військової адміністрації Алла Злочевська взяла онлайн-участь у заході із публічного представлення Концепції вдосконалення національної системи засобів правового захисту та підтримки осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії проти Укрїни, організованому Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Було презентовано Концепцію та її основні засади. В ході панельної дискусії обговорено основні положення Концепції та шляхи її реалізації.
Захід реалізовано за підтримки Проєкту Ради Європи «Посилення судових та позасудових засобів захисту прав осіб, постраждалих від війни в Україні», який імплементується в межах Плану дій Ради Європи для України на 2023–2026 роки «Стійкість, відновлення та відбудова».
Детальніше: КОНЦЕПЦІЯ (1).pdf