Відбулося чергове засідання громадської ради при районній військовій адміністрації за участю заступника районної військової адміністрації Алли Злочевської.
Головою громадської ради, Іриною Скакальською на порядок денний було висунуто три питання:
- збереження культурної спадщини та пам’яток архітектури, розвиток туристичного потенціалу в Кременецькому районі;
- звіт про роботу громадської Ради за 2023 рік;
- затвердження плану роботи Ради на 2024.
Для якісного розгляду питання збереження культурної спадщини та пам’яток архітектури, розвиток туристичного потенціалу в Кременецькому районі запрошено керівників Кременецько-Почаївського історико-архітектурного заповідника (ДІАЗ) та Кременецького краєзнавчого музею.
Андрій Левчук, директор Кременецького краєзнавчого музею розповів про досягнення у збереженні нематеріальної культурної спадщини регіону та окреслив перспективи розвитку в умовах сьогодення.
![](/storage/app/sites/35/uploaded-files/1701672934960.jpeg)
![](/storage/app/sites/35/uploaded-files/1701673034906.jpeg)
Представник ДІАЗУ, Богдан Ханас доповів громадській раді про діяльність установи у сфері туризму та збереженні пам’яток архітектури, які перебувають на балансі установи.
![](/storage/app/sites/35/uploaded-files/1701673143159.png)
![](/storage/app/sites/35/uploaded-files/1701673003635.jpeg)